B-First - kilka słów o firmie
Kilka słów o Firmie

Firma B-First powstała w 2009 roku. Jej założycielem jest Paweł Richter, który postanowił wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie pozycjonowania, zdobyte podczas współpracy z wieloma niemieckimi i amerykańskimi firmami w zakresie SEO (Search Engine Optimization) i SEM (Search Engine Marketing). Decyzję o podjęciu działalności internetowej w Polsce ułatwiły Pawłowi wyniki badań, dotyczących stopnia nasycenia rynku usług internetowych w zakresie SEO i SEM w Polsce. Wynika z nich jasno, iż na polskim rynku działa niewiele firm świadczących profesjonalne usługi w zakresie marketingu internetowego.

Dzięki licznym konaktom z firmami zajmującymi się zagadnieniami SEO i SEM w całej Europie firma B-First jako jedyna w Polsce, może zaproponować swoim klientom przygotowanie firmy do wejścia na rynek niemiecki oraz skuteczne pozycjonowanie ich stron www w Niemczech.
Dzięki B-First Twoja strona zajmie czołową pozycję nie tylko w polskim Google, lecz również będzie skutecznie konkurować a docelowo nawet wyprzedzać wiodące firmy niemieckie w naturalnych wynikach wyszukiwania w Google.de


Umiejętności

Członkowie zespołu należącego do B-First to profesjonaliści w tworzeniu, pozycjonowaniu oraz hostowaniu stron internetowych. Dziedziny, w których możemy pochwalić się unikalną wiedzą i osiągnięciami to:

  • Znajomość efektywnych metod pozycjonowania stron internetowych opartych na wieloletnim doświadczeniu oraz długich miesiącach różnorakich testów i prób, pozwalających na lepsze zrozumienie algorytmu Google
  • Profesjonalne wykorzystanie programów graficznych (Photoshop, Illustrator) do zwiększenia atrakcyjności tworzonych stron internetowych
  • Znajomość języka Action Script i technologii Flash, która pozwala na tworzenie zaawansowanych, interaktywnych animacji.
  • Znajomość PHP, MySQL, AJAX, Java Script wykorzystywana do tworzenia dynamicznych stron www.

W naszej pracy zawsze kierujemy się dobrem klienta. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i wychodzimy z założenia, iż zadowolony klient jest w tym biznesie najwyższą wartością. Wykorzystując naszą unikalną wiedzę i doświadczenia zdobyte w krajach Europy Zachodniej dostarczamy naszym klientom najwyższą jakość, która bezpośrednio pozwoli osiągnąć naszym klientom lepszą i bardziej konkurencyjną pozycję na rynku. Dobra strona internetowa to dopiero połowa sukcesu – dzięki naszym usługom Twoja firma jako pierwsza trafi do klientów.

Nasz Zespół

Staramy się na bieżąco rozszerzać zakres oferowanych usług - jest to naturalne następstwo rosnących potrzeb naszych klientów. Wraz z potrzebami klientów w siłę rośnie nasz zespół ekspertów. Chcąc na bieżąco realizować zamówienia klientów zatrudniamy doświadczonych specjalistów branży internetowej. Staramy się zaszczepić w nich nasze główne zasady – dążenie do ciągłego dostarczania usług najwyższej jakości oraz wzbudzenie zaufania klienta.

W naszym zespole znajdziecie świetnych fachowców z branży internetowej (webmasterów, grafików, programistów),którzy poza pracą aktywnie realizują się w swoich hobby – są wśród nas – aktywny żeglarz, zawodnik paintball’a oraz wyczynowy kierowca quada.


Metody pracy

Nasz zespół składa się z osób wszechstronnie uzdolnionych i doświadczonych w branży internetowej. To dzięki nim jesteśmy w stanie realizować zlecone prace terminowo oraz dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Podczas pracy projektowej staramy się maksymalnie eksponować indywidualne zalety poszczególnych członków zespołu – zyskując efekt czystej synergii – u nas „2 + 2 = 5”. Podczas pracy projektowej angażujemy członków zespołu do realizacji kompletnych fagmentów pracy, za który są odpowiedzialni jako eksperci. Nad całością pracy czuwa zawsze doświadczony kierownik projektu, który jest również osobą odpowiedzialną za kontakty z klientem.

Dzięki takiej organizacji pracy, jesteśmy w stanie dostarczyć usługi najwyższej jakości, które możemy sprzedawać po bardzo konkurencyjnych cenach.
Sprawdź nas – nic nie ryzykujesz!