Panel Klienta

Logowanie

ID Klienta
Hasło:

 

Zostając naszym Klientem Otrzymasz bezpłatnie dostęp do następujących funkcji:

1. Monitoring pozycji


Każdy klient otrzymuje Login i Hasło do specjalnie przygotowanego Panelu Klienta.

Logując się do swojego Panelu Klienta, masz dostęp przez 24h na dobę do szczegółowego Monitoringu Pozycji. Dzięki temu o każdej porze dnia i nocy będziesz mógł monitorować efekty naszej pracy – pracujemy sumiennie i solidnie, przez co nie boimy się udostępniać naszym klientom tego typu narzędzi – chcemy by wiedzieli za co płacą.


Szczegółowe wykresy pokazują pozycje Twojej strony w odniesieniu do konkretnych fraz i słów kluczowych w każdym dniu miesiąca. Na koniec miesiąca zostanie wygenerowany raport, na podstawie którego wyliczona zostanie opłata za pozycjonowanie w danym miesiącu na bazie pozycji strony Twojej firmy w wynikach i ustalonych cen za poszczególne frazy.

 

Już wkrótce wprowadzone zostanie dodatkowe udogodnienie, umożliwiające generowanie faktur i dokonywanie płatności on-line za poszczególne miesiące.


2. Statystyki odwiedzin


Panel Klienta został stworzony po to, aby ułatwić Wam nadzór nad naszą pracą. W ostatniej aktualizacji Panelu wprowadziliśmy możliwość oglądania dokładnych statystyk odwiedzin Waszej Strony Internetowej. Statystyki pozwolą Wam sprawdzić, czy wraz ze wzrostem pozycji Waszej strony w wynikach wyszukiwania, rośnie również ruch z wyszukiwarek na to właśnie słowo. Statystyki pokazują również wiele innych przydatnych funkcji, które Będziecie mogli dowolnie konfigurować (np ilość unikalnych IP, odsłony, czas spędzony na stronie). Dążymy do tego, aby udostępnić Wam wszystkie potrzebne narzędzia w jednym miejscu. Dzięki Panelowi Klienta B-First, nie będziesz Musiał logować się na kilku stronach, aby sprawdzić konkretne dane dotyczące Twojej strony www. Współpracując z nami masz nie tylko gwarancję Sukcesu Twojej Firmy w internecie - będziesz mógł monitorować każdy krok, który będzie prowadził Twoją firmę na szczyt.

Nie Zastanawiaj się ani chwili dłużej. Wybierz B-First i dołącz do elitarnej grupy Firm zajmujących czołowe miejsca w Wyszukiwarkach.Biuro Obsługi Klienta
biuro obsługi : katowice, zabrze, gliwice, chorzów, bytom, knurów, tarnowskie góry

Chętnie odpowiemy na Wasze Pytania
Godziny otwarcia: Pn-Pt: 9:00-16:00


Kontakt:

Kom.:

E-mail:


Obsługa Social Media

E-mail:Szybki Kontakt

Imie, Nazwisko / Firma :

E-mail:

Telefon kontaktowy:

Treść wiadomości:


Zaufali Nam