Oferta Firmy B-First - pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych
Oferta naszej firmy

Lista oferowanych przez nas usług obejmuje:


 1. Pozycjonowanie Stron Internetowych
 2. Pozycjonowanie Zagranicznych Stron
 3. Pozycjonowanie Stron w Google.de
 4. Pozycjonowanie Stron w Google.nl
 5. Pozycjonowanie Stron w Google.co.uk i Google.com
 6. SEO - Optymalizacja Stron Internetowych
 7. Kampanie linków sponsorowanych Adwords
 8. Tworzenie Stron www
 9. Rozwiązania eCommerce - tworzenie sklepów internetowych
 10. Usługi Hostingowe dla Klientów
 11. Kompleksowa obsługa Twojej firmy oraz marki w mediach społecznościowych

Pozycjonowanie Stron Internetowych


Pozycjonowanie Stron www jest naszą główną usługą. Internet z roku na rok staje się coraz potężniejszym medium, do którego dostęp zyskuje coraz większa ilość osób. Wykorzystanie internetu w celach marketingowych staje się koniecznością, a zarazem najefektywniejszym kanałem pozyskiwania nowych klientów. Dzięki odpowiedniej strategii marketingowej realizowanej za pośrednictwem internetu, możliwe jest dotarcie i pozyskanie dużej ilości nowych klientów.

Od pewnego czasu sam fakt posiadania strony internetowej niestety nie gwarantuje sprzedaży oferowanych przez Twoją firmę produktów i / lub usług za pośrednictwem internetu. Jeżeli po wpisaniu charakterystycznych dla Twojej działalności fraz, strona Twojej firmy nie znajdzie się w pierwszej dwudziestce (tzw. TOP20) wyników w Google, to dla użytkowników internetu Twoja firma po prostu nie istnieje.

Wysoka pozycja strony www Twojej firmy w wynikach wyszukiwania to gwarancja sukcesu. Wiele spośród współpracujących z nami firm swoje działania marketingowe koncentruje niemal wyłącznie na pozycjonowaniu własnych stron internetowych. Okazuje się, że ten kanał dostępu do klientów jest na tyle skuteczny, iż w skrajnych przypadkach może on być wyłącznym środkiem marketingu i promocji firmy. Dla porównania – inwestując znacznie większe środki w reklamę w prasie – nie masz gwarancji dotarcia do wystarczającej liczby klientów. Podejmując współpracę z nami – zyskujesz szansę na odniesienie znacznie większego sukcesu, przy zainwestowaniu realtywnie mniejszych środków niż w przypadku właśnie reklamy prasowej.

Pamiętaj!
Zlecając nam pozycjonowanie Twojej strony Płacisz wyłącznie za efekty. Podczas podpisywania umowy o współpracy wspólnie określimy cele i wartość wynagrodzenia za ich osiągnięcie – przykładowo, miesięczna opłata abonamentowa może być wypłacana tylko i wyłącznie wtedy, gdy strona internetowa Twojej firmy pojawi się wśród pierwszych 10 wyników wyszukiwania konkretnych fraz w wyszukiwarce Google.Biuro Obsługi Klienta
biuro obsługi : katowice, zabrze, gliwice, chorzów, bytom, knurów, tarnowskie góry

Chętnie odpowiemy na Wasze Pytania
Godziny otwarcia: Pn-Pt: 9:00-16:00


Kontakt:

Kom.:

E-mail:


Obsługa Social Media

E-mail:Szybki Kontakt

Imie, Nazwisko / Firma :

E-mail:

Telefon kontaktowy:

Treść wiadomości:


Zaufali Nam