Oferta naszej firmy

Lista oferowanych przez nas usług obejmuje:


  1. Pozycjonowanie Stron Internetowych
  2. Pozycjonowanie Stron w Google.de
  3. Pozycjonowanie Stron w Google.co.uk i Google.com
  4. SEO - Optymalizacja Stron Internetowych
  5. Kampanie linków sponsorowanych - Google Adwords
  6. Tworzenie Stron www
  7. Rozwiązania eCommerce - tworzenie sklepów internetowych
  8. Usługi Hostingowe dla Klientów

Kampanie linków sponsorowanych - Google Adwords


Co to są linki sponsorowane?

Linki Sponsorowane to boksy zawierające tytuł, krótki opis Twojej Firmy oraz link do strony. Boksy te pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google i innych wyszukiwarek. Są one dopasowane tematycznie do wpisywanych w pole wyszukiwania słów kluczowych i fraz. Na rysunku zaznaczyliśmy czerwoną ramką obszary, w których pojawiają się linki sponsorowane w wyszukiwarce Google.


Dlaczego warto korzystać z linków sponsorowanych ?

Główną korzyścią z wykupienia linków sponsorowanych jest fakt, że link do Twojej strony pojawia się w obszarze linków sponsorowanych od razu, po jego wykupieniu. Stosowanie kampanii Linków Sponsorowanych proponujemy Klientom głównie w momencie, gdy rozpoczynamy proces pozycjonowania Strony, na którego efekt trzeba nieraz poczekać nawet kilka miesięcy. Linki Sponsorowane dają możliwość zaistnienia w Internecie w kilka chwil po uruchomieniu strony internetowej. Dzięki linkom sponsorowanym będziesz mógł od razu zacząć zarabiać na swojej stronie www, nie musząc czekać na efekt pozycjonowania.

Zlecając nam pozycjonowanie strony Twojej Firmy, płacisz wyłącznie za efekty. Dzięki temu w początkowych miesiącach, gdy Twoja strona nie będzie się pojawiała w naturalnych wynikach wyszukiwania, będziesz mógł przeznaczyć pieniądze na reklamę właśnie na linki sponsorowane.

Są sytuacje, w których nawet mając dobrze wypozycjonowaną stronę, korzysta się w dalszym ciągu z linków sponsorowanych. Plusem wynikającym z korzystania z tych linków jest praktycznie nieograniczona ilość słów kluczowych, na które można wykupić linki sponsorowane. Można więc przez cały czas wspomagać efekty pozycjonowania, za pomocą linków sponsorowanych. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dopasujemy strategię promocji, do potrzeb Twojej firmy i zaproponujemy Ci kilka możliwych skutecznych rozwiązań marketingowych dla Twojej Firmy, wykorzystując do reklamy również możliwość wykupienia linków sponsorowanych.

Ile trzeba płacić za Linki Sponsorowane ?

Wykupując Linki Sponsorowane w Google i innych wyszukiwarkach nie płacisz za wyświetlenia Twojego linku, lecz za kliknięcia w Twoją reklamę. Kwoty, które trzeba zapłacić za kliknięcie są różne, zależne od konkurencyjności danej frazy, czyli od ilości firm, które również wykupiły Link Sponsorowany na interesujące Cię słowo kluczowe.


Biuro Obsługi Klienta
biuro obsługi : katowice, zabrze, gliwice, chorzów, bytom, knurów, tarnowskie góry

Chętnie odpowiemy na Wasze Pytania
Godziny otwarcia: Pn-Pt: 9:00-16:00


Kontakt:

Kom.:

E-mail:


Obsługa Social Media

E-mail:Szybki Kontakt

Imie, Nazwisko / Firma :

E-mail:

Telefon kontaktowy:

Treść wiadomości: